Hyvää joulua!

On tullut aika joulun ja rauhoittumisen. Vantaan Jalkapalloseura toivottaa koko jäsenistölleen, henkilöstölleen ja seuraajilleen rauhallista joulunaikaa ja kohdistamme katseet tulevaan, toivottavasti menestykkääseen uuteen vuoteen 2023.

Arvoisat VJS perheen jäsenet. Aikaa lentää kuin siivillä ja vuosi on päättymässä. Mennyt vuosi on ollut VJS:lle kasvun vuosi. Voimme olla siitä iloisia! Kiitos jälleen kerran teille kaikille siitä suuresta panoksesta, jonka olette antaneet VJS yhteisön hyväksi. Toivottavasti meillä kaikilla on nyt mahdollisuus rauhoittua joulun viettoon ennen vuodenvaihteen juhlistamista. VJS:n hallituksen puolesta toivotan kaikille Hyvää Joulua ja menestystä vuonna 2023.

Kaj Björkqvist, Vantaan Jalkapalloseura ry:n hallituksen puheenjohtaja

Kiitos kuluneesta vuodesta! Osaltani taival tässä upeassa yhteisössä on nyt kestänyt noin yhdeksän kuukautta ja on ollut ilo huomata, kuinka mahtavasta porukasta yhteisömme koostuu. Kiitokset kuluneesta vuodesta kaikille mukana olleille ja toimintaamme muutoin tukeneille sekä seuranneille. Hyvillä mielin ja täynnä tarmoa suuntaamme nyt uuteen vuoteen 2023 ja teemme koko toimiston kanssa hartiavoimin töitä, jotta VJS:n tulevaisuus jatkaisi vahvaa kehityskulkuaan.

Janne Bruun, toiminnanjohtaja

Joulunajan poikkeusaikataulut

Seuran toimisto on suljettu 24.12.-1.1. Tuona aikana seuran asiakaspalvelunumeroon ja -sähköpostiin ei vastata, eikä viestejä lueta.

Olosuhteiden poikkeusaikataulut ovat jouluna ja alkuvuodesta seuraavat:

Aktia Areena:

24.-26.12. – SULJETTU

27.-30.12. – 10:00-19:00 (varattujen vuorojen puitteissa myös myöhempään)

31.12.-1.1. – SULJETTU

2.-6.1. – Varattujen vuorojen mukaan

7.1.-19.2. – Normaalisti

  • 4.-5.2. TalviVantaaCup, ei avoinna harjoittelulle

20.-26.2. – 10:00-19:00 (varattujen vuorojen puitteissa myös myöhempään)

27.2.-31.3. – Normaalisti

  • 3.-5.3. TalviVantaaCup, ei avoinna harjoittelulle

VJS-kenttä:

VJS-kentän ylläpito keskeytetty 24.12.-31.3. Säiden salliessa käyttöönottoa voidaan aikaistaa keväällä.