Urheiluperhe.fi VJS:n kumppaniperheeseen!

Uudenlaista palvelua urheiluseuroille tarjoava urheiluperhe.fi on liittynyt VJS:n kumppaniperheeseen!

Urheiluperhe.fi tarjoaa seuroille ja yrityksille alustan ja kohtaamispaikan, jonka kautta voidaan markkinoida tapahtumia ja omia tuotteitaan, sekä luoda kumppanuussuhteita. Urheiluperhe.fi toimii myös VJS:n myynnin tukena ollen vahvasti mukana seuran kumppanuussuhteiden kartoituksessa ja varainhankinnassa. VJS:n toiminnanjohtaja Kim Ekroos on mielissään uudesta kumppanuudesta ja sen hyvästä startista.

– Olemme olleet tyytyväisiä yhteistyön alkuun, ja uskon seuran saavan siitä tulevaisuudessa irti vieläkin suurempaa hyötyä. Olemme päässeet mukaan otollisessa vaiheessa, ja teemmekin parhaillaan hyvää yhteistyötä, joka vie molempia osapuolia eteenpäin. Vaikutuksia nähdään jo kuluvalla kaudella, mutta vaikuttavammin varmasti vasta ensi kaudesta lähtien.

Tutustu VJS:n uuteen kumppaniin luonnollisesti osoitteessa urheiluperhe.fi!